Strand recreatiedomein Hofstade vandaag gesloten voor zoekactie naar vermiste jongeman
© Dimitri Berlanger

Levenloos lichaam van Adam uit Halle gevonden in zwemvijver van Hofstade

Waarvoor gevreesd werd, is nu realiteit. Het levenloos lichaam van Adam uit Halle is teruggevonden. In de zwemvijver in het domein van Hofstade in Zemst werd een hele dag naar hem gezocht.

De 19-jarige jongeman verdween gisteren na een dagje op het strand. Hij werd rond vier uur in de namiddag voor het laatste gezien, maar pas een uur later sloegen zijn vrienden alarm. Zijn ouders, de brandweer en de lokale politie begonnen gisteren al met alles te doorzoeken en vandaag ging de Cel Vermiste Personen vanop het water en vanuit de lucht op zoek naar Adam.

Deze namiddag stapten ook vrijwilligers schouder aan schouder in het water terwijl ze met hun voeten de bodem controleerden op zoek naar sporen. Waar iedereen voor vreesde, werd rond vijf uur deze namiddag werkelijkheid. In het water is het levenloze lichaam van Adam gevonden. Het parket van Halle-Vilvoorde bevestigt dat. Het labo en een wetsdokter zijn ter plaatse.