De erfpacht voor het kasteel Ter Ham wordt verlengd van 50 naar 99 jaar. Daarmee lijkt de toekomst van het kasteel in Steenokkerzeel verzekerd.

Erfpacht kasteel Ter Ham wordt verlengd
6 jaar geleden
Eerder raakte al bekend dat op het kasteeldomein Ter Ham binnenkort 20 assistentiewoningen worden gebouwd voor senioren. Het kasteel zelf behoudt zijn functie als vergader- en congreslocatie. Het kasteel is de thuisbasis van Optimum C, een opleidings- en expertisecentrum voor ouderenzorg.
De toekomst van de 500 jaar oude waterburcht lijkt nu verzekerd want Optimum C zag haar erfpacht verlengd van 50 naar 99 jaar. Optimum C en burgemeester Kurt Ryon van Steenokkerzeel zijn blij dat één van de meest bekende gebouwen van Steenokkerzeel zo kan blijven verder bestaan.