Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Wie zijn de stemmenkampioenen van Halle-Vilvoorde?

Wie zijn de stemmenkampioenen van Halle-Vilvoorde?

Wie was de stemmenkampioen in z’n gemeente? RINGtv maakte een overzicht.

Affligem

Walter De Donder (LB) 2600

Tim Herzeel (Open 2040) 1124

Asse

Koen Van Elsen (CD&V) 1973

Peter Verbiest (N-VA) 1667

Beersel

Hugo Vandaele (LB) 1910

Ben Weyts (N-VA) 1806

Dilbeek

Willy Segers (N-VA-LvB) 3340

Stefaan Platteau (LvBurger-Open VLD) 2079

Drogenbos

Alexis Calmeyn (Drogenbos Plus-LB) 824

Myriam Claessens (Drogenbos Plus-LB) 299

Galmaarden

Patrick Decat (CD&V) 1025

Ludo Persoons (CD&V) 921

Gooik

Michel Doomst (CD&V) 2282

Simon De Boeck (CD&V) 1243

Grimbergen

Bart Laeremans (Vernieuwing) 3498

Chris Selleslagh (Open VLD) 1208

Halle

Jeroen Hofmans (N-VA) 1887

Dirk Pieters (CD&V) 1880

Herne

Kris Poelaert (CD&V) 2928

Lieven Snoeks (CD&V) 883

Hoeilaart

Tim Vandenput (Open VLD) 2097

Patrick Demaerschalk (CD&V) 731

Kampenhout

Kris Leaerts (Team Burgemeester) 1779

Gwenny Devroe (Open VLD) 1567

Kapelle-Op-Den-Bos

Renaat Huysmans (N-VA) 1078

Edward De Wit (CD&V) 1047

Kraainem

Véronique Caprasse (Défi+MR+ind.) 1018

Elisabeth de Foestraets-d’Ursel (Défi+MR+ind.) 1017

Bertrand Wauquez (Kraainem-Unie) 1017

Lennik

Geert De Cuyper (N-VA- Lennik²) 1014

Irina De Knop (LB) 990

Liedekerke

Berdien Van den Abeele (N-VA) 1298

Steven Van Linthout (Cd&V) 1030

Linkebeek

Yves Ghequière (Link@venir) 688

Damien Thiéry (EnsembleLKBsamen) 591

Londerzeel

Nadia Sminate (N-VA) 2471

Conny Moons (LWD) 2407

Machelen

Jean-Pierre De Groef (sp.a-spirit-Groen) 1119

Karina Rombauts (CD&V) 872

Meise

Roger Heyvaert (LB+) 1029

Jos Emmerechts (LB+) 1014

Merchtem

Maggie De Block (Lijst 1785) 1665

Maarten Mast (Lijst 1785) 1091

Opwijk

Albert Beerens (Open VLD) 1843

Inez De Coninck (N-VA) 1639

Overijse

Inge Lenseclaes (OV2002-N-VA) 1542

Leo Van den Wijngaert (OV2002-N-VA) 1016

Pepingen

Eddy Timmermans (LB) 810

Raymond Raemdonck (LB) 440

Roosdaal

Wim Goossens (CD&V) 1351

Johan Van Lierde (CD&V) 1025

Sint-Genesius-Rode

Pierre Rolin (IC-GB) 3234

Miguel Delacroix (IC-GB) 2044

Sint-Pieters-Leeuw

Luc Deconinck (N-VA) 2669

Jan Desmeth (N-VA) 1492

Steenokkerzeel

Kurt Ryon (KLAVER-N-VA) 2681

Karel Servranckx (LVB) 735

Ternat

Michel Vanderhasselt (CD&V en Volks) 1583

Luc Wachtelaer (Voor Ternat) 1477

Vilvoorde

Hans Bonte (sp.a-Groen) 3703

Jo de Ro (Open VLD) 2117

 

Wemmel

Walter Vansteenkiste (LB Wemmel) 1790

Christian Andries (Wemmel Plus!) 1329

Wezembeek-Oppem

Frédéric Petit (LB Union) 1769

Murielle Jaubert (LB Union) 924

Zaventem

Ingrid holemans (Open VLD) 2236

Erik Rennen (N-VA) 1871

Zemst

Bart Coopman (CD&V) 2309

Veerle Geerinckx (N-VA) 2033