Meer dan 60 ateliers gooien deuren open tijdens 'Atelier in Beeld': "Van mozaïek tot digitale kunst"

don 15 mei

Dit weekend is het opnieuw Atelier in Beeld. Meer dan 60 ateliers uit het Pajottenland, de Zennevallei en de Noordrand gooien de deuren open voor het publiek. Cultuurregio Zender en Cultuur Noordrand maakten handgemaakte fietsroutes die je van atelier naar atelier leiden.

Meer dan 60 ateliers gooien dit weekend hun deuren open. “De kunstenaars ontvangen je graag en geven een woordje uitleg over de technieken die ze gebruiken, gaande van keramiek en textiel tot mozaïek en digitale kunst! Op sommige plekken kan je ook iets drinken”, zegt Laura Mathijs van Cultuur Noordrand. “Bovendien leent onze prachtige regio zich ertoe om de ateliers al fietsend te ontdekken”, voegt Lore Zanardi van cultuurwerking Zender er aan toe.

De ateliers zijn geopend tussen 11 en 18 uur. Ontdek hier alle fietsroutes die je langs de ateliers in de regio leiden. En ontdek hier het aanbod in de Noordrand.