“De omstandigheden van het voorval zijn nog onduidelijk en het dodelijke slachtoffer kon nog niet geïdentificeerd worden,” aldus parketwoordvoerder Gilles Blondeau. Het gaat om een man, vermoedelijk van Oost-Europese origine. Volgens de eerste vaststellingen kreeg het slachtoffer messteken. Een autopsie moet uitmaken of hij aan die steken overleed.
“De omgeving van het leegstaande bedrijfspand werd gisterenavond uitgekamd met hulp van de helikopterdienst van de federale politie. Er kon nog geen verdachte worden opgepakt.
Het parket vorderde een onderzoeksrechter voor moord, poging tot moord en opzettelijke slagen en verwondingen tegen onbekenden. De politie onderzoekt de zaak en verhoort getuigen.
Foto: Google